left

Nasz lokal znajduje się w kamienicy, która jako jedyna w tej części miasta przetrwała pożogę II Wojny Światowej. Pierwsi koszalińscy pionierzy mieli okazję kupować tutaj ciastka z małej rzemieślniczej piekarni.

Pierwszym lokalem gastronomicznym była tutaj legendarna kawiarnia Literacka, należąca do Pana Pietraszewskiego była pierwszą polską kawiarnią w Koszalinie.

Następnie znajdował się tutaj legendarny koszaliński sklep “Parkowy", założony we wczesnych latach 70tych jeden z pierwszych w Koszalinie, działał do listopada 2012 – znany był z tego, że wiele osób dokonywało w nim zakupu napojów wyskokowych, w celu konsumpcji w sąsiadującym parku, nierzadko zapominając okazać przy tym dokument tożsamości 😉

left

Usługi w tym miejscu od zawsze były tworzone z pasją, w teraz i my mogliśmy ulokować tutaj naszą miłość do burgerów! Ten lokal urzekł nas już przy pierwszym spojrzeniu, charakterystyczne dla kamienic długie pomieszczenia, do tego oryginalna cegła z uzupełnieniami – to kawałek historii, obok którego ciężko jest przejść obojętnie!

Nowoczesny styl połączony z niezapomnianą historią tworzy nieprzeciętne wnętrze, którego próżno szukać w innych koszalińskich lokalach, znajdziecie tutaj bardzo dużo smaczków, dla uważnych obserwatorów :>

Dziś możecie tutaj kosztować przez wielu nazywanych – najlepszymi burgerami w Koszalinie, zgromadzone przez lata doświadczenie każdego dnia przelewamy na płytę, żeby robić dla Was burgery takie, jakie sami kochamy!